Orex Global

Dünya çapında güçlü bir marka olma yolunda uzun yıllardır faaliyet gösteren OREX, yeni bir yolculuğa yelken açarak yepyeni yüzüyle sizlerle buluşuyor….

OREX, otomotiv yedek parça sektöründe 17 ürün kategorisi ve 15.000’den fazla ürün çeşidi, güçlü lojistik ağları, güncel ve geniş ürün yelpazesi ve donanımlı kadrosuyla tüm araç gruplarına yedek parça çözümleri sunmaktadır.

40 yılı aşan tecrübesiyle Türkiye’nin 81 il'inde ve 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren OREX, ürünlerinde kalite ve dayanıklılık, satın alma süreçlerinin her anında güvenilirlik, hizmetlerinde hızlılık, stoklu çalışmalarıyla ve satış sonrası destekleriyle kendini rakiplerinden bir adım ileriye taşımaktadır.

OREX, 20.000 metrekarelik depolama alanıyla ve bulunabilir ürün gamıyla, Türkiye ve Avrupa’ da uluslararası düzeyde onaylanmış ‘’Orijinal Üretici Kalitesinde’’ ürünler kapsamında çalışmaktadır. Tüm iş ortaklarının arz ve taleplerini karşılarken müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemekte, müşterilerinin ortak ve farklı beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Global pazarda, yüksek kalitede üretim ve maksimum performansı göz önünde bulunduran OREX, 15.000’den fazla referansıyla MAN, MERCEDES-BENZ, DAF, Renault Trucks, Volvo Trucks, Scania ,Ford,ve Iveco gibi ağır vasıta marka araçların aklınızdaki tüm yedek parça alternatiflerini sağlamaktadır. Dünya’nın en büyük motorlu taşıtlar veri tabanına sahip olan TECDOC sisteminde de yer alan OREX, müşterilerden gelen takipler doğrultusunda yeni araç gruplarını da kapsayacak şekilde gelişimi sürdürmektedir.

OREX olarak amacımız, otomotiv yedek parça tedariğinde ileri ürün teknolojisine sahip, sektörün geneline hitap eden, sürekli değişen pazar ihtiyaçlarını karşılayan rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyümedir. Bu yolculuğumuza sizleri de bekliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Ürünlerimizdeki çeşitliliğin geniş olması pazardaki müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmemizi, müşterilerin her istediklerinde aradığı ürünü kolayca bulabilmesi ve müşteri taleplerini kısa sürede kolayca karşılayabilmemizi kolaylaştırmaktadır.

REKABETÇİ

Küreselleşen pazarda artan müşteri taleplerini yakından takip eden, müşteri odaklı düşünen, sorumluluk sahibi, kaliteli ürün ve hizmetleriyle farkındalık yaratan, yenilikçi bakış açısıyla her daim kedini güncel tutan bir yolda ilerliyoruz.

SATIŞ SONRASI DESTEK

OREX, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde destek vermektedir. Hızlı çözümler sunarak her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuzu onlara hissettirmek önceliğimizdir.

GÜVENİLİRLİK

OREX, deneyimleriyle tüm iş süreçlerini mükemmeliyetçi bir yaklaşım ile ele alarak koordineli çalışmalarıyla müşterilerine belirsizlikler yaşatmadan dürüstlük ve güven ortamı sunan bir değer üretmektedir.

KALİTELİ VE HIZLI SERVİS

‘’Müşteri odaklılık’’ ilkesini her zaman ön planda tutan Orex, ürün ve hizmetleriyle kalite ve değer üreten bir tutum sergilemektedir. Günümüzün değişen müşteri beklentilerini, anında cevaplayabilmek için ürün ve hizmet kalitesini sürekli bir adım ileriye taşımaktadır. Doğru analizlerle, tüm ihtiyaçlara kaliteli ve hızlı dönüşler yapabilmek, varoluş nedenimizdir.

BULUNABİLİRLİK

OREX, geniş ürün gamı ile müşteri taleplerini arttırarak ürün yelpazesindeki çeşitlilik ile tüketicilerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır. Geniş depolama alanları ile her daim isteklerinize hızlı çözümler sunabilmekte ve gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir.

Yardım Merkezi
Yardım Merkezi