Kabin ürün sayısı 522
Dökümanlar
Videolar

Bir taşıt gövdesinin üst kısmını tavan sacı, ön, arka ve yan cam çerçeve kolları ve bunları destekleyen iç saclar oluşturur. Tavan kısmı taşıtın estetik ve aerodinamik açıdan en önemli kısımlarından birisidir. Taşıtın üstünü kapatmanın yanı sıra bütün camlara çerçeve görevi yaparak destekler. Tavanla taban arasında yan destek kolonları ile güçlendirilmiş bir yapıya sahiptir. Taşıtın en zayıf noktaları tavan, sağ ve sol yanlardır. Üstten veya yandan alınacak herhangi bir darbede yolcu kabinini koruyacak olan tek şey yan desteklerdir. Bu sebeple karoseri (gövde) yapımında genel üretim çelikleri kullanılarak yolcu güvenliği sağlanmış olur.


Ağır vasıta araç sürücülerinin içinde bulunduğu kabin “Yaşam Alanı” olarak dizayn edilirken farklı kabin çeşitleriyle istek ve ihtiyaca göre şekillenmektedir. Yolculuk esnasında ergonominin sağlanması, zorlu yol şartlarınla mücadele edilmesinde kabin ekipmanlarına büyük görev düşer. Kabin amortisörü, kabin körüğü gürültü ve titreşimleri azaltarak yol tutuşunu arttırırken, ön cam temizleme parçaları ile görüş açınızı iyileştirir. Olası arızalar açısından periyodik olarak kontrol edilmeleri gerekmektedir.


Kabin grubunu oluşturan parçaların uzun ömürlü ve yenilikçi olmasıyla bilinen OREX, onaylanmış orijinal üretici kalitesinde zengin ürün yelpazesine sahiptir.

Uyumlu Araçlar

Yardım Merkezi
Yardım Merkezi